ТЕСТ
Портал працює в тестовому режимі. Надайте свої пропозиції, як зробити його ще кращим.

Зовнішньоекономічна діяльність

Обсяг прямих іноземних інвестицій залучених у підприємства та організації міста за період за 2017 року  становив 7422,7 тис.дол. США, що склало 0,6% від загальнообласного обсягу. За цим показником місто займає 14 місце в області.

            У розрахунку на одну особу міста припало 212,1 дол. США прямих іноземних інвестицій (у середньому по області – 497,1. За цим показником місто посіло 12 місце в області.

            Станом на 1.07.2017 року у підприємства та організації  міста надійшло 614,4 тис. дол. США прямих іноземних інвестицій, що становило 1,3% від загально обласного обсягу надходжень.

            В інвестуванні підприємств міста є партнери з Азербайджану, Данії, Австрії, Ірландії,  Фінляндії, Словаччини, Болгарії, Польщі та Німеччини.

            За фінансування  Європейської Комісії  був реалізований проект спільний з Фондом Східна Європа «Муніципальні партнерства для покращення енергоефективності у містах Самборі та Жовкві». Реалізація почалась з квітня 2015 року. Заходи проекту для міста Самбора – «Реконструкція системи зовнішнього освітлення центральної частини міста Самбора». Загальний бюджет проекту складає 11,4 млн. грн. 

Технічні результати проекту: 

- Замінено 777 світильників на LED-світильники потужністю 30 та 100 Вт.
- Світильники потужністю 100 Вт*год оснащені функцією димірування з чотирма рівнями і працюватимуть по заданому графіку із зменшенням споживання електричної енергії вночі.
- Замінено 10 щитів живлення вуличного освітлення на шафи управління вуличним освітленням.
- Впроваджено системи моніторингу та управління технологічними об'єктами міського освітлення.
- Обладнано освітлення 4 пішохідних переходів із застосуванням сонячної енергії.
- Замінено 25.74 км електричної мережі на лінію із самоутримним ізольованим проводом.

- Виконано декоративне підсвічування 7 об′єктів архітектури міста

Місто Самбір перемогло в конкурсному відборі  до участі  у  проекті "Місцеве самоврядування та верховенство права в Україні", що проводився Академією Кольке Бернадотта (Швеція).  Заходи проекту  здійснювались  протягом  року.

Мікропроекти реалізовані у 2017 році: Реконструкція ДНЗ№ 13 (заміна вікон на металопластикові) на вул Стебельського, 28 в м.Самборі, бюджет проекту – 299 980 грн.

Реконструкція (заміна вікон та дверей) ДНЗ №14 на вул.Купилева,69 в м.Самборі. бюджет проекту – 149 795 грн.

Реконструкція вбиралень в школі-ліцеї імені Андрія Струся на вул.Шухевича 45б м. Самбір м. Львівської обл. Бюджет проекту – 206 864  грн.

Капітальний ремонт дитячо-юнацької спортивної школи на вул.Филипчака, 25 в м.Самборі. бюджет проекту – 267 802 грн.

 Кошти ДФРР - Реконструкція будівлі Самбірської ДЮСШ по вул. Стебельського, 30 а (боксерський зал) у м. Самборі, Львівської області. Бюджет проекту - 1102,116 грн.. Заходи, які передбачені проектом – утеплення фасаду, заміна вікон та дверей, заміна даху та внутрішні роботи. Фінансування з місцевого бюджету – 10%.